zgoda

Praca

ZP20 / Praca / Starszy programista

Portale i serwisy internetowe to zaledwie podstawa dla naszej działalności. Nie poszukujemy zatem standardowych programistów od stron internetowych. Głównymi zadaniami programistów w naszej firmie to tworzenie funkcjonalności, które rozszerzają zwykłość serwisów internetowych do miana systemów teleinformatycznych. Dlatego programista w naszej firmie musi być najwyższej klasy specjalistą i posiadać szeroki wachlarz umiejętności. Jeżeli sądzisz, że spełniasz nasze oczekiwania, zapoznaj się z poniższymi warunkami i prześlij do nas swoje CV i list motywacyjny.

Starszy Programista

Przewidywana liczba miejsc: 1
miejsce pracy: WARSZAWA

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • dyspozycyjność
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie jako programista
  • obszerna wiedza dotycząca programowania obiektowego
  • obszerna wiedza dotycząca automatyzacji procesów wymiany informacji
  • doskonała znajomość języka PHP oraz Perl, Python
  • bardzo dobra znajomość języka C# oraz środowiska MS Visual Studio
  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • bardzo dobra znajomość baz danych MSSQL, MySQL oraz PostgreSQL
  • pomysłowość, wytrwałość, dokładność i wszystko inne co potrzebne dobremu programiście

Oferujemy:

  • znakomite wynagrodzenie
  • pracę przy innowacyjnych projektach informatycznych
  • pracę w luźnej atmosferze
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów
  • pracę na umowę o pracę

Obowiązki:

  • programowanie
  • tworzenie dokumentacji
  • opracowywanie nowych rozwiązań

Wymagania w CV:

  • Koniecznie dołącz zdjęcie, CV bez zdjęcia będą odrzucane
  • W wykształceniu podaj jedynie ukończoną uczelnię, kierunek i tytuł pracy magisterskiej
  • W kursach i szkoleniach podaj tylko te, które uważasz, że przydadzą Ci się w tej pracy
  • W danych kontaktowych napisz jedynie: Imie i Nazwisko, jestem z Wa-wy, telefon i e-mail – nie interesuje nas twój wiek, gdzie dokładnie mieszkasz czy też czy masz dzieci
  • Nie pisz także o swoim hobby i tym podobnych bzdurach ;)
Wymagania odnośnie Listu Motywacyjnego:
  • Po prostu napisz bez dodatkowych adresacji czy poważań itd., dlaczego to Ty miałbyś/miałabyś dla nas pracować.

CV oraz List Motywacyjny prosimy o przesłanie na adres rekrutacja@zp20.pl z dopiskiem w temacie STARSZY PROGRAMISTA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w mailu oraz na wszystkich przesłanych dokumentach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane zgłoszenia