zgoda

Praca

ZP20 / Praca / Content Manager

Do oddziału SIMPLICA poszukujemy osób, których głównym zadaniem będzie zamieszczanie dostarczonych materiałów we wskazanych stronach internetowych opartych o system WordPress. Wymagamy bardzo dobrej znajomości systemu WordPress - obsługi administracyjnej oraz podstawowej wiedzy z zakresu obróbki zdjęć do celów internetowych.

Content Manager

Przewidywana liczba miejsc: 1+
miejsce pracy: PRACA ZDALNA

Wymagania:

  • ukończone 20 lat
  • doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych opartych o system WordPress poparte listą prowadzonych / moderowanych stron internetowych
  • Doświadczenie i znajomość WordPress - pod kątem wprowadzania treści, zarządzania i moderacją
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji
  • Dobra znajomość języka HTML5, CSS3 oraz aktualnych trendów tworzenia stron internetowych
  • Średnio-zaawansowana znajomość jednego z popularnych programów do obróbki grafiki np. Gimp, Paint.NET, Photoshop
  • pomysłowość i zmysł estetyczny

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych prac
  • pracę na umowę o zlecenie
  • pracę na podstawie Umowy o pracę po dłuższej współpracy

Obowiązki:

  • Wprowadzanie treści w systemie WordPress
  • Dostosowywanie grafik na potrzeby stron internetowych
  • Wyszukiwanie w serwisach sprzedających i proponowanie zdjęć do wykorzystania we wprowadzanych treściach
  • Moderowanie stron internetowych oraz forami internetowymi

Wymagania w CV:

  • Koniecznie dołącz zdjęcie, CV bez zdjęcia będą odrzucane
  • W wykształceniu podaj jedynie ukończoną uczelnię, kierunek i tytuł pracy magisterskiej
  • W kursach i szkoleniach podaj tylko te, które uważasz, że przydadzą Ci się w tej pracy
  • W danych kontaktowych napisz jedynie: Imię i Nazwisko, jestem z [twoje miasto], telefon i e-mail – nie interesuje nas twój wiek, gdzie dokładnie mieszkasz czy też czy masz dzieci
  • Nie pisz także o swoim hobby i tym podobnych bzdurach ;)
Wymagania odnośnie Listu Motywacyjnego:
  • Po prostu napisz bez dodatkowych adresacji czy poważań itd., dlaczego to Ty miałbyś/miałabyś dla nas pracować.

CV oraz List Motywacyjny prosimy o przesłanie na adres rekrutacja@zp20.pl z dopiskiem w temacie Content Manager

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w mailu oraz na wszystkich przesłanych dokumentach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane zgłoszenia